• Ortograficzne Inspiracje

• 03.06.2022
          • W klasach 1 -3 został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – ortograficzny pt.: „Ortograficzne inspiracje”. Dyplomy oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor Barbara Pyrdoł. Oto nasi laureaci:

1 miejsce Bartosz Bilski – kl.1,

2 miejsce Tymoteusz Pomianek i Zofia Zawrotna – kl.1,

3 miejsce Nela Pieńkowska –kl.2 oraz Nikola Juszko kl.3.

Pani Dyrektor pogratulowała nie tylko zwycięzcom, ale również podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu. Serdecznie zaprosiła także do udziału w kolejnym już ostatnim tego roku szkolnego, konkursie zorganizowanym również przez wychowawczynie klas 1-3 pt.: „Okładka mojej ulubionej lektury”. Na zakończenie w obecności wszystkich złożyła oficjalne gratulacje dla Tymoteusza, który zajął II miejsce w powiatowym „Konkursie Recytatorskim Wierszowisko 2022” oraz podziękowała za udział Bartkowi wręczając dla chłopców drobne upominki.

• 03.06.2022
          • Z okazji Dnia dziecka dzięki uprzejmości Pana E. Faryj uczniowie klas 1-3 udali się w rejs po Jeziorze Nidzkim, natomiast uczniowie klas IV-VIII popłyneli do Mikołajek. Następnie mieliśmy okazje zwiedzić zabytkową Wyłuszczarnie Nasion im. Zdzisława Borońskiego. Dzięki Panu M. Dudzie poznaliśmy szczegółowo proces technologiczny otrzymywania nasion. Na zakończenie każdy z nas mógł zjeść bardzo smakowitą kiełbaskę z grilla, która tego dnia smakowała wybornie

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych również wybrały się na Rejs Statkiem po j. Nidzkim. Pomimo kapryśnej pogody humory nam dopisywaly. W drodze powrotnej do przedszkola odwiedziliśmy restaurację Stara Piekarnia w Ukcie, gdzie zjedliśmy smaczny posiłek i lody.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• 02.06.2022
          • Czerwiec 2022 r.  –  58,50 zł  (13 dni x 4,50 zł)

W przypadku braku wpłat w wyznaczonym terminie, wydawanie posiłku zostanie wstrzymane.

• życzenia

• 01.06.2022
          • Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Uczniom

Szkoły Podstawowej w Ukcie