• 28.02.2023
          • Uczniowie klas III – VI wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Pomaganie jednoczy ludzi”. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom idei i wartości wolontariatu, zakrzewianie w nich inicjatywy do działalności charytatywnej oraz inspirowanie wolontariuszy do współdziałania i wzajemnego wspierania się. Na etapie szkolnym, spośród sześciu prac wyłoniono dwie, które zostały wysłane na etap wojewódzki. Gratulujemy wszystkim inicjatywy i pomysłowości i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

• 28.02.2023
          • Marzec 2023 r.  –  103,50 zł  (23 dni x 4,50 zł)

Zwrot za niewykorzystany obiad przysługuje uczniowi, który minimum trzy dni był nieobecny w szkole.

W przypadku braku wpłat w wyznaczonym terminie, wydawanie posiłku     zostanie wstrzymane.

• Konkurs plastyczny na projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Ukcie

• 17.02.2023
          • Drodzy Uczniowie,

zapraszamy serdecznie uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Ukcie.

Celem konkursu jest stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do powstania sztandaru szkolnego. Konkurs ma również na celu rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej uczestników, rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej, popularyzację działań plastycznych, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych oraz umożliwienie uczestnikom konkursu zaprezentowania swojego talentu.

Tematem konkursu jest nawiązanie w projekcie do patrona szkoły – Janusza Korczaka.

Prace plastyczne należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Ukcie do 28.02.2023 r.

Regulamin konkursu plastycznego na projekt sztandaru

• SZKOŁA PODSTAWOWA W UKCIE OGŁASZA NABÓR DO KLASY I

• 15.02.2023
          • Uprzejmie informujemy, że nabór dzieci do klasy pierwszej

na rok szkolny 2023/2024

odbywa się w terminie od 20 lutego 2023 r. do 20 marca 2023 r.

Wnioski przyjmowane są w sekretariacie szkoły

w godzinach 7.00-15.00.

(Wniosek o przyjęcie do I klasy dostępny jest w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły)

• 02.02.2023