• W Ukcie WOŚP wspieramy, bo o zdrowe płuca dbamy

• 08.02.2024
          • Z radością informujemy, że nasza szkolna zbiórka pod hasłem: „W Ukcie WOŚP wspieramy, bo o zdrowe płuca dbamy” zakończyła się sukcesem! Razem udało nam się zebrać na zakup sprzętu medycznego dla dzieci i dorosłych 6581,56zł. To niesamowity wynik, który pokazuje, jak wielkie serca mają wszyscy, którzy włączyli się w akcję. Dziękujemy Wam za Waszą hojność, zaangażowanie i pozytywną energię. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów zbiórki i wolontariuszy: Zosi, Amelki, Alicji i Zosi oraz wszystkich, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby pomóc w tej szlachetnej sprawie. Bez Waszej pracy i zaangażowania nie udałoby się osiągnąć tak wspaniałego rezultatu. Jesteście niesamowici!

• Ferie

• 02.02.2024
          • Dzisiaj zakończyliśmy ferie rekreacyjno-sportowe i nie możemy się doczekać, aby znowu Was zobaczyć!

Nasi uczniowie aktywnie spędzili czas wolny, uczestnicząc w rozgrywkach sportowych, próbując swoich możliwości podczas karaoke, biorąc udział w warsztatach przyrodniczych, korzystając z atrakcji wodnych Parku Tropikana w Mikołajkach oraz poznając sztukę Aikido. Nie obyło się także bez wspaniałej zabawy na dmuchanej zjeżdżalni.

To niesamowite, jak wiele można osiągnąć podczas ferii!

Mamy nadzieję, że wszyscy spędziliście ten czas na relaksie, zabawie na świeżym powietrzu i ładowaniu baterii na resztę roku szkolnego.

Pamiętajcie, że nauka to nie tylko lekcje, ale też doświadczenia, które zdobywamy poza szkołą. Mamy nadzieję, że ferie były dla Was okazją do zdobycia nowych umiejętności i odkrycia nowych pasji.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Ruciane-Nida za sfinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży organizowanego podczas ferii zimowych.

Dziękujemy wszystkim chętnym uczniom za udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych organizowanych w naszej szkole.

Czekamy na Was w poniedziałek z uśmiechami na twarzach i pełni energii!

Do zobaczenia w szkole! Pozdrawiamy