• RADA RODZICÓW

• WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

• Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o dobrowolne wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w kwocie 40 zł od rodziny.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, artystyczne, kulturalne i naukowe, nagrody itp.

Pieniądze można wpłacać w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio na konto bankowe:

Numer konta: 08 1020 4753 0000 0102 0351 7943 PKO Bank Polski

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

Jeszcze raz prosimy o dokonywanie wpłat na poczet Rady Rodziców. Te fundusze ZAWSZE WRACAJĄ DO NASZYCH DZIECI! Jednak bez Państwa zaangażowania żadne nasze działania dla naszych dzieci nie będą możliwe.